Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

iyi kalite El Mürekkep Püskürtmeli Baskı satış için
Fiber lazer makinesinin kalitesi çok iyi. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata mürekkep püskürtmeli yazıcı diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Konveyörlerin kalitesi iyi, bir dahaki sefere sizinle işbirliği yapmayı umuyoruz.

—— Zahid Wasim

Tüm paketleri aldık. Herşey beklendiği gibi. YM-1210B co2 lazer ekipmanınız, yüksek hızlı üretim hatlarımız üzerinde kararlı bir şekilde çalışır. İyi bir siparişimiz olacak. Teşekkürler

—— Charlesd

UV inkjet yazıcılarınız test edildi. Genel olarak çok iyi gitti. Teşekkür ederim!!

—— Hide.K

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ben sohbet şimdi

Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd. Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.
Ofis Binası Product Showcase Workspace Certificate and sample display area Şangay Yinma 10. yıldönümü

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Yinma
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1500000-3000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 50% - 60%

Shanghai Yinma Markalama Co, Ltd. Ocak 2010'da kuruldu, 2017'de hisse senedi reformunu tamamladı ve Shanghai Stock Trust Ticaret Merkezi'nin Bilim ve Teknoloji İnovasyon Kurulunda listelendi (Yinma Marking, kod: 300192). Şirketin ana iş otomatik paketleme, dolum ekipmanları ve izlenebilirlik sistemi araştırma ve geliştirme ve tasarım işaretleme, ek olarak, uygulama tanıtım ve ürün ithalat ve ihracat, kendi ithalat ve ihracat hakları ile. 2015 yılında şirket ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti ve Şanghay Bilim ve Teknoloji İnovasyon Fonu tarafından desteklendi.

Şangay Yinma, saf içme suyu, içecek, gıda ve çeşni endüstrilerinde otomatik üretim, doldurma, paketleme ve paletleme ve işaretleme yeteneğine sahiptir. Biz istikrarlı ve mükemmel ürün tedarik kanalları ve ortakları ve ses üretim hattı tasarımı, üretim teslimi, pazar geliştirme, devreye alma ve kurulum, satış sonrası servis süreci ve yönetim sistemi var.

Shanghai Yinma akıllı üretim ve paketleme profesyonel tasarım merkezi ve işaretleme ekipman ve teknoloji gösteri laboratuvarı ile yüksek kaliteli profesyonel teknoloji araştırma ve geliştirme ve tasarım ekibine sahiptir. Doğrulama aşamasında olan bir dizi ulusal faydalı model patenti ve diğer patentlerle.

Shanghai Yinma ihracat çok serisi, çeşitli dolum, paketleme, işaretleme ve kodlama ekipmanı deneyimli. Şu anda, ürünleri Asya, Afrika, Güney Amerika, Okyanusya, Avrupa ve diğer bölgelerde 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmiştir.

Shanghai Yinma Marking Co, Ltd "ilk teknoloji, talep üzerine hizmet, bütünlük ilk, ortak gelişme" pazar kavramını desteklemektedir ve paketleme ve işaretleme, yüksek maliyet etkin otomatik tavsiye (seçim) için iyi bir teknik destek sağlar ambalaj ve dolum ekipmanları ve sert pazar rekabetinde akıllı markalama ürünleri.

Shanghai Yinma Şangay, Changzhou, Hefei, Wuhan, Pekin, Guangzhou ve Yantai ofisleri kurdu, biz Yinma müşterileri için 24 saat hızlı hizmet verebiliyoruz.

Şangay Yinma'nın iş felsefesi:

1. şirketin vizyonu: sektörün lider akıllı ambalaj ve kodlama teknolojisi;

2. Şirketin kalkınma hedefi: Ekonomik Akıllı Dolum ve Nesnelerin İnterneti kodlanması gibi kilit teknolojiler için önemli bir hizmet sağlayıcı olmak;

3. şirketin temel değerleri: dürüstlük ve işbirliği, geleceği kazanmak için birlikte çalışmak;

4. Şirketin misyonu: çalışanların hayallerini gerçekleştirmek, yatırımcılara geri dönüş yapmak, kullanıcılara değer göstermek ve topluma fayda sağlamak.

İletişim bilgileri
Shanghai Yinma Marking Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Zhang

Tel: +86 15821538145

Faks: 86-021-67865570

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)